Heco HGmbH Sp. z o.o.
O firmie
Wydarzenia
Kontakt
Dojazd

 heco gmbh / Remchingen / Niemcy (Niederlassungsleitung)

Ryszard Piątkowski  Ryszard Piątkowski
tel.: +49 (7232) 36 55 22,
e-mail: ryszard.piatkowski@heco.de

 Kierownictwo

Jakub Jabłoński  Jakub Jabłoński
tel.: +48 (22) 753 06 97,
e-mail: jakub@heco.pl

 Dział handlowy

Marzena Pawińska  Marzena Pawińska
tel.: +48 (22) 723 09 83,
e-mail: marzena@heco.pl
Adam Krasnodębski   Adam Krasnodębski
tel.: +48 (22) 753 07 24,
e-mail: adam@heco.pl
Beata Bielarska  Beata Bielarska
tel.: +48 (22) 753 07 20,
e-mail: beata@heco.pl
Damian Dąbrowski   Damian Dąbrowski
tel.: +48 (22) 758 47 00, 
e-mail: damian@heco.pl

 Logistyka i magazyn 

   Tadeusz Bielarski 
tel.: +48 (22) 753 07 23, 
e-mail: tadeusz@heco.pl
  Mariusz Kwiatkowski
tel.: +48 (22) 753 07 22,
e-mail: magazyn@heco.pl
Mateusz Kołodziejski   Mateusz Kołodziejski 
tel.: +48 (22) 753 07 22, 
e-mail: magazyn@heco.pl

  Finanse i administracja 

Aneta Papuzińska   Aneta Papuzińska 
tel.: +48 (22) 753 06 98, 
e-mail: aneta@heco.pl
HECO Sp. z o.o.
Poniedziałek - piątek; 8:00 - 17:00
Aleje Jerozolimskie 427, 05-800 Pruszków
tel. +48 (22) 7530720, +48 (22) 7530724, +48 (22) 7230983
fax. +48 22 7530721
e-mail: heco@heco.pl

NIP: 534-20-14-580, Regon: 013271750
KRS: 0000188035 Sad Rejonowy dla M. St. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 50.000,00 PLN
CMS by A.net.pl